Item No. 43413-45T
Anti-Theft Metro Sling - Navy_heather
with 5-Point Anti-Theft Protection
Top Reviews
I love the looks and security of this product.
Color: Navy heather
Style#: 43413-45T
Size: 8" x 12.5" x 4.5"
Material: Polyester
Weight (lbs): 1.00
Strap Length: 23" - 43"